23948sdkhjf
Logga in eller skapa en prenumeration för att spara artiklar
Få tillgång till allt innehåll på Rent
Ingen bindningstid eller kortinformation krävs
Gäller endast personlig prenumeration.
Kontakta oss för en företagslösning.
Annons
Annons
Innehållet nedan modereras inte i förväg och omfattas därmed inte av webbplatsens utgivningsbevis.
Dela sida
Sponsrat innehåll

Kan man äta en kanelbulle från golvet tack vare N3 Lösningen?

I en ny film visar N3 hur förebyggande lösningar, automatisering och data kan göra lokalvården enklare, mer träffsäker och bättre för alla som vistas i byggnaden.

Att äta en kanelbulle från golvet är inget vi rekommenderar. Men känslan av ett riktigt rent golv? Den gillar vi.

I vår nya film visar vi hur N3 Lösningen hjälper till att stoppa smutsen tidigare, frigöra tid i vardagen och skapa bättre kontroll över lokalvården.

Det börjar redan vid entrén. N3 Zones fångar upp smuts och fukt innan det sprids vidare in i byggnaden. När mindre smuts kommer in blir resten av lokalerna enklare att hålla rena.

Sedan tar N3 Ready hand om repetitiva uppgifter. Det frigör tid för lokalvårdarna att fokusera på det som kräver erfarenhet, omdöme och mänsklig närvaro.

Med N3 Smart blir det dessutom lättare att se vad som händer i driften. Data, insikter och dokumentation ger bättre underlag för att planera, prioritera och följa upp arbetet.

Det är inte en enskild produkt som gör skillnaden. Det är samspelet mellan förebyggande lokalvård, smart automatisering och bättre överblick.

Resultatet är en lösning som hjälper människor att arbeta smartare och byggnader att hålla sig rena längre.

N3 Sverige AB
Göteborgsvägen 74
433 63 Sävedalen
Göteborgs stad
Sverige
VAT nummer: SE5569704710

Kontaktperson

EH
Erik Hedin
eh@n3.se
Annons Annons
BREAKING
{{ article.headline }}
0.031|